JEPET ME QIRA AMBIENT KOMERCIAL, RRUGA HOXHA TAHSIM Rruga Hoxha Tahsim, Tirana

Per Qira 2,000 €

Karakteristikat

 • ID: REA2289
 • Lloji i Prones: Shop
 • Sipërfaqja:: 100 m2
 • Dhoma: 0
 • Statusi:Used
 • Cmimi: 2,000 €
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualet: 2

Përshkrim

Jepet me qira super ambient komercial, tek rruga "Hoxha Tahsim",
Ambienti ka një sipërfaqe prej 100 m2 dhe ndodhet në katin 0, buzë rruge.

Ambienti është i përshtatshëm për tipologji të ndryshme biznesi, pasi është "Open Space" dhe ka fasadë xhami tepër të favorshëm për reklaminin e biznesit.

Ambienti gjithashtu disponon dhe një post parkimi nga mbrapa, i cili lidhet direkt me ambientin përmes një hyrje të dedikuar.

Për më tepër informacion mund të na kontaktoni në 0684073990 ose mund të na kontaktoni në [email protected]

Tipare te zones

 • City Center
 • Shopping Center
 • Police
 • Hospital
 • School