Shitet garsoniere tek 5 Maji Rruga Selaudin Zorba, Tirana

Per Shitje 40,800 €

Karakteristikat

  • ID: REA2300
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 31 m2
  • Dhoma: 1
  • Statusi:Used
  • Cmimi: 40,800 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Shitet garsoniere , me sipërfaqe 31 m2 e cila mund të konvertohet në apartament 1+1 .

Apartamenti ndodhet ne katin e 8-të dhe të fundit të një pallati të ri me ashensor.

Shitet bosh.

Disponon dokumentacion të rregullt.

Apartamenti ndodhet në një zone mjaft të kërkuar e me një shumellojshmëri shërbimesh e aktivitetesh.

Për më tepër informacion mund të na kontaktoni në 0684073990 ose mund të na kontaktoni në [email protected]

Tipare te zones

  • Shopping Center

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme