Jepet me qera dyqan tek Komuna e Parisit Rruga Robert Shvarc, Tirana

Per Qira 3,000 €

Karakteristikat

  • ID: REA2303
  • Lloji i Prones: Shop
  • Sipërfaqja:: 234 m2
  • Dhoma: 1
  • Statusi:New
  • Cmimi: 3,000 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Jepet me qira super ambient komercial,buzë rruge tek Komuna e Parisit ,
Ambienti ka një sipërfaqe prej 234 m2 ne katin 0 dhe ndodhet buzë rrugës kryesore.

Ambienti është i përshtatshëm për tipologji të ndryshme biznesi, pasi është "Open Space" dhe ka fasadë xhami tepër të favorshëm për reklaminin e biznesit.

Ambienti është pjesë e një pallati të ri e mjaft cilësor .

Për më tepër informacion mund të na kontaktoni në 0684073990 ose mund të na kontaktoni në [email protected]

Tipare te zones

  • Shopping Center

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme