SHITET APARTAMENT 2+1, TEK 5 MAJI 5 Maji, Tirana

Per Shitje 1,100 €

Karakteristikat

  • ID: REA2321
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 103 m2
  • Dhoma: 2
  • Statusi:Under Construction
  • Cmimi: 1,100 €
  • Cmimi/m2: 1100€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Shitet apartament 2+1, tek "5 Maji". Apartamenti ka një sipërfaqe totale prej 103.17 m2 dhe organizohet në:
-2 dhoma gjumi,
-sallonin dhe ambjentin e gatimit
-2 tualete
-ballkoni

Apartamenti ndodhet në katin e 5-të dhe ka orientim Jug- Perëndim.

Kompleksi në të cilin gjendet apartamenti, është një nga komplekset më prestigjioze të zonës, e cila ndodhet në një zonë ku ka në afërsi të gjitha facilitetet rezidenciale si super-markete, shkolla, kopshte, qendra shëndetësore stacione autobusësh dhe çdo gjë tjetër të nevojshme për një jetesë komode.

Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected]

Prona të ngjashme