Jepet me qira apartament 1+1, Garden Building Rruga e Kavajes, Tirana

Per Qira 800 €

Karakteristikat

 • ID: REA2323
 • Lloji i Prones: Apartment
 • Sipërfaqja:: 65 m2
 • Dhoma: 1
 • Statusi:New
 • Cmimi: 800 €
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualet: 1

Përshkrim

Jepet me qira apartament 1+1, pranë rrugës së Kavajës, tek një nga rezidencat më të reja dhe më madhështore të kryeqytetit.

Apartamenti ndodhet në katin e 3-të të banimit dhe organizohet në një sipërfaqe prej 65 m2,
me 1 dhomë gjumi, 1 dhomë ndenje së bashku me kuzhinën si dhe 1 tualet.

Apartamenti është i pabanuar më parë dhe jepet i mobiluar sipas trendeve më bashkëkohore.

Për më tepër informacion mund të na kontaktoni në 0684073990 ose mund të na kontaktoni në [email protected]

Tipare te zones

 • Air Conditioning
 • Dish Washer
 • Lift
 • City Center
 • Police
 • Hospital
 • School

Prona të ngjashme