Bar Restorant për qira, pranë QSUT-së Rruga Arben Minga, Tirana

Per Qira 2,000 €

Karakteristikat

  • ID: REA2327
  • Lloji i Prones: Bar / Restaurant
  • Sipërfaqja:: 200 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi:Used
  • Cmimi: 2,000 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Jepet me qira Bar Restorant prane spitaleve , rruga "Arben Minga".

Restoranti ka një sipërfaqe prej 180m2 Neto dhe organizohet në:
kati -1 i cili mund të përdoret si pjesë magazinimi;
kati 0 në të cilin ndodhet dhe pjesa e restorantit.

Ambienti është i pajisur me sistem kondicionimi, aspirim cilësor, me parket dhe i mobiluar gati për punë.
Gjithashtu ambienti disponon hipotekë dhe dokumentacion të rregullt.

Për më tepër informacion mund të na kontaktoni në 0684073990 ose mund të na kontaktoni në [email protected]