Jepet me qira ambient për zyrë, kompleksi Delijorgji Kompleksi Delijorgji, Tirana

Dhene me qira 600 €

Karakteristikat

  • ID: REA2334
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 107 m2
  • Dhoma: 2
  • Statusi:Used
  • Cmimi: 600 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Ambienti jepet me qira tek kompleksi Delijorgji me një sipërfaqe totale prej 107m2, i cili organizohet në 3 dhoma të përshatshme për tipologji të ndryshme zyrash, 1 tualet dhe 2 ballkone.
Ambienti ndodhet në katin e parë të banimit, me një super akesueshmëri dhe pamje nga rruga kryesore.
Ambienti ndodhet në një nga zonat më të preferuara të Tiranës, me një standard të lartë të ndërtimit dhe të jetesës.

Për më tepër informacion mund të na kontaktoni në 0684073990 ose mund të na kontaktoni në [email protected]

Prona të ngjashme