JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 TE DELIJORGJI , Tirana

Per Qira 550 €

Karakteristikat

  • ID: REA2669
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 70 m2
  • Dhoma: 1
  • Statusi:Used
  • Cmimi: 550 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Jepet me qira apartament 1+1 te Delijorgji , me një sipërfaqe totale prej 70m2, i cili organizohet në:

-1 dhomë gjumi;
-1 dhomë ndenje së bashku me këndin e gatimit;
-1 tualet;
-1 Ballkon.

Apartamenti ndodhet në katin e 1-rt te banimit pjesë e një objekti cilësor në një zonë shumë të kërkuar të kryeqytetit dhe pozicionim shumë të mirë, pranë ka qendra argëtimi, markete, dhe çdo gjë që i duhet një familje për një jetesë sa më komode.

Gjithashtu ka ndriçim natyral.

Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected]