Ambjent për zyra me qira pranë Sheshit Skënderbej Rruga e Kavajes, Tirana

Dhene me qira 8 €

Karakteristikat

 • ID: REA2348
 • Lloji i Prones: Office
 • Sipërfaqja:: 302 m2
 • Dhoma: 1
 • Statusi:Used
 • Cmimi: 8 €
 • Cmimi/m2: 8€/ m2
 • Tualet: 2

Përshkrim

Zyrë me qira në rrugën e Kavajës. Zyra ka siperfaqe 302 m2, eshte e organizuar ne 4 ambjente, 2 tualete , dhe 1 verande .
Zyra është pjesë e një pallati të ri me ashensor i cili ofron standarte të larta dhe siguri 24 hr. Zyra ka ndricim natyral dhe orientim Veri-Perëndim.
Vetëm 2 minuta ecje nga Sheshi Skënderbej zyra ka 1 vendodhje, e akses te favorshëm për shumë lloje shërbimesh e aktivitetesh .

Zyra jepet me qira e pamobiluar .

Mund të jepet OPEN SPACE ose me ndarje në varësi të kërkesës së klientit dhe punimet meren përsipër nga pronari.

Për më tepër informacion mund të na kontaktoni në 0684073990 ose mund të na kontaktoni në [email protected]"

Tipare te zones

 • City Center
 • Shopping Center
 • Historic area
 • Public Library
 • School

Prona të ngjashme

Per Qira $ 1,500 €
 • 110 m2
 • 3
 • 2