Ambjent komercial me qira, tek Brryli. Brryli, Tirana

Per Qira 600 €

Karakteristikat

  • ID: REA2349
  • Lloji i Prones: Commercial
  • Sipërfaqja:: 75 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi:Used
  • Cmimi: 600 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 2

Përshkrim

Ambjent komercial me qira në zonën e Brrylit, me një sipërfaqe prej 75 m2 neto dhe ndodhet në katin 0.

Pozicioni i ambjentit është mjaft favorizues dhe mund të përshtatet për tipologji të ndryshme biznesesh.

Për më tepër informacion mund të na kontaktoni në 0684073990 ose mund të na kontaktoni në [email protected]