AMBJENT BIZNESI PËR SHITJE TE RRUGA E KAVAJES Rruga e kavajes, Tirana

Per Shitje 80,000 €

Karakteristikat

  • ID: REA2354
  • Lloji i Prones: Commercial
  • Sipërfaqja:: 44 m2
  • Dhoma: 1
  • Statusi:Used
  • Cmimi: 80,000 €
  • Cmimi/m2: 80000€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Shitet ambient komercial tek rruga e Kavajës , me një sipërfaqe prej 44 m2 kati 0 dhe rreth 15 m2 pjesa e duplexit e ndarë duke qënë se lartësia e katit është 4m e 80 cm .
Ambienti ndodhet në katin 0, brenda kompleksit , në një nga zonat më me qarkullim në Tiranë.

Ambienti është i investuar e i përshtatshëm për dyqane ,klinika,e cdo lloj biznesi tjetër.
Pë momentin është i dhënë me qera .
Për më tepër informacion mund të na kontaktoni në 0684073990 ose mund të na kontaktoni në [email protected].