BAR RESTORANT PER QERA TE KOMUNA E PARISIT Medar Shtylla, Tirana

Per Qira 1,200 €

Karakteristikat

  • ID: REA2378
  • Lloji i Prones: Bar / Restaurant
  • Sipërfaqja:: 270 m2
  • Dhoma: 1
  • Statusi:Used
  • Cmimi: 1,200 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Ambienti eshte i pozicionuar ne katin 0 te nje vile .
Kati 0 eshte i organizuar ne nje ambient open space , kuzhinë, 1 verandë para dhe 1 verandë në pjesën e pasme të lokalit ,dhe dy tualete.
Ka hapësirë parkimi.
Restoranti ofrohet i mobiluar ne menyre bashkekohore ,mundësi per piceri ,restorant etj pasi ka furre druri dhe qymyri ,e pajisjet e tjera te kuzhinës në gjendje pune .
Ka akses te lehte ne Unazën e Madhe .Per me shume informcion kontaktoni ne nr: 0684073990 ose ne email: [email protected]

Vendodhja e prones