APARTAMENT 1+1 PER SHITJE TE RRUGA E DIBRES Rruga e Dibres, Tirana

Shitur 1,450 €

Karakteristikat

  • ID: REA2381
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 70 m2
  • Dhoma: 1
  • Statusi:New
  • Cmimi: 1,450 €
  • Cmimi/m2: 1450€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Shitet apartament me një sipërfaqe totale prej 69.68 m2 te rruga e Dibrës pranë Kompleksit Halili, në një nga zonat më të aksesueshme e të preferuara të Tiranës.
Aparatamenti gjendet në katin e 3 -të një pallati të ri me ashensor.
Organizohet në 1 dhomë gjumi, një ambient ndenje me kuzhine si dhe 1 tualet e ballkon .

Apartamenti bën pjesë e një prej pallateve me cilësore të zonës me cilësi premium të punimeve ,Fasadë e Ventiluar etj.

Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected]

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme