Vilë për shitje në kompleksin Turqoise Marina Gjiri i Lalezit, Durrës

Per Shitje 640,000 €

Karakteristikat

 • ID: REA2383
 • Lloji i Prones: Villa
 • Sipërfaqja:: 265.41 m2
 • Dhoma: 4
 • Statusi:Under Construction
 • Cmimi: 640,000 €
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualet: 3

Përshkrim

Shitet vila në Turquoise Marina, me një sipërfaqe totale ndërtimi 265.41m2 dhe me sipërfaqe toke 772m2, vila organizohet në 3 kate si më poshtë:

-Kati -1: Post Parkimi;
-Kati 0: Verandë, 1 Dhomë ndjenje së bashku me këndin e gatimit; 1 Tualet; 1 Dhomë gjumi; 1 Depo;
-Kati 1: 3 Dhoma gjumi; 3 Ballkone për secilën dhomë të gjumit; 2 Tualete.

Kompleksi Turquoise Marina është i pozicionuar në zonën e gjirit të Lalëzit dhe ka këto cilësi:

Plazh privat i garantuar;
Port ankorimi për mjetet lundruese;
Parkim i dedikuar për çdo vilë, edhe për vizitorët;
Parkim dhe korsi biçikletash;
Ambiente sportive - tenis, basketboll, volejboll, futboll.

Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected]

Tipare te zones

 • View to Sea
 • Terrace
 • Garden

Prona të ngjashme

Per Shitje $ 280,000 €
 • 150 m2
 • 3
 • 2