VILË NË SHITJE, TEK GJIRI I LALËZIT Gjiri i Lalezit, Durrës

Per Shitje 300,000 €

Karakteristikat

  • ID: REA2468
  • Lloji i Prones: Villa
  • Sipërfaqja:: 161 m2
  • Dhoma: 3
  • Statusi:New
  • Cmimi: 300,000 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Shitet vila tek Gjiri i Lalëzit, me një sipërfaqe totale prej 161 m2, e cila organizohet në 3 dhoma gjumi; 1 tualet, dhe oborr të bollshëm.

Vila ndodhet në kodër dhe ka një pamje fantastike nga deti. Distanca nga vila tek deti është vetëm 5 minuta në këmbë.
Vendodhja e vilës, e bën atë super të veçantë, pasi aty do të gjeni ajrin e pastër, qetësinë dhe rehatinë e shumë kërkuar, larg zhurmave të qytetit.

Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected]

Tipare te zones

  • View to Sea

Prona të ngjashme