Zyrë me qira, Lion Park Rruga e Elbasanit, Tirana

Per Qira 20 €

Karakteristikat

  • ID: REA2384
  • Lloji i Prones: Office
  • Sipërfaqja:: 409.79 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi:New
  • Cmimi: 20 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 3

Përshkrim

Jepet me qira zyrë tek Lion Park, pranë rrugës së Elbasanit.

Zyra ka një sipërfaqe totale prej 409.79 m2 dhe organizohet në një ambient "Open Space".
Ambjenti është i përshtatshëm për tipologji te ndryshme zyrash

Ndodhet në katin e 6-të të banimit të një pallati të pajisur me 4 ashensorë përdorimi.

Ambienti ndodhet në një nga komplekset më luksoze të Tiranës, me pamje fantastike nga kryeqyteti dhe me aksesueshmëri të lartë.

Për më tepër informacion mund të na kontaktoni në 0684073990 ose mund të na kontaktoni në [email protected]

Prona të ngjashme