AMBIENT KOMERCIAL PËR SHITJE/QIRA, TEK KOMPLEKSI DELIJORGJI Delijorgji, Tirana

Per Qira Kontakto për cmimin

Karakteristikat

  • ID: REA2387
  • Lloji i Prones: Commercial
  • Sipërfaqja:: 140 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi:New
  • Cmimi: Kontakto për cmimin
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 2

Përshkrim

Jepet ambient komercial për shitje ose qira, pranë kompleksit Delijorgji.

Ambienti organizohet në një sipërfaqe prej 140m2 në total, dhe ndodhet në katin 0 të kompleksit.
Ambienti është i ri dhe përmban të gjitha parametrat e duhura për zhvillimin e tipologjive të ndryshme të biznesit, pasi gjendet në një nga zonat më të frekuentuara të kryeqytetit.

Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected]

Prona të ngjashme