AMBIENT KOMERCIAL PËR QIRA, PRANË DELIJORGJIT Delijorgji, Tirana

Per Qira 22 €

Karakteristikat

  • ID: REA2568
  • Lloji i Prones: Commercial
  • Sipërfaqja:: 291 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi:Used
  • Cmimi: 22 €
  • Cmimi/m2: 22€/ m2
  • Tualet: 2

Përshkrim

Jepet me qira ambient biznesi, pranë Delijorgjit.

Ambienti ka një sipërfaqe totale prej 290.6 m2 i cili ndodhet në katin 0 të qendrës së biznesit "Alpas" e cila është një qendër biznesi me kushte të larta sigurie dhe administrim perfekt.
Ambienti ka fasadë xhami dhe ka kapacitet që të jepet për tipologji të ndryshme biznesi si: supermarket, bankë, klinika, showroome, etj.

Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected]

Tipare te zones

  • View to River

Prona të ngjashme