JEPET AMBIENT KOMERCIAL ME QIRA ish Ekspozita , Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana

Per Qira 1,000 €

Karakteristikat

  • ID: REA2123
  • Lloji i Prones: Commercial
  • Sipërfaqja:: 76 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi:New
  • Cmimi: 1,000 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Jepet ambient komercial me qira ne Bulevardin Gjergj Fishta perballe Gjykates se shkalles se pare, buze rruge.
Lokacion shume i mire per biznes dhe ambienti mund te perdoret per zyre, dyqane etj. gjithashtu dispozicion dhe 1 tualet .
Mos nguroni te na kontaktoni ne 0684073990 Email : [email protected]

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme