AMBIENT KOMERCIAL PËR QIRA, PRANË DELIJORGJIT Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana

Per Qira 1,400 €

Karakteristikat

  • ID: REA2400
  • Lloji i Prones: Shop
  • Sipërfaqja:: 110 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi:Used
  • Cmimi: 1,400 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Ambienti komercial ndodhet në katin 0 buzë rruge, pranë kompleksit Delijorgji dhe organizohet në një sipërfaqe prej 110m2.

Ambienti është i përshtatshëm për tipologji të ndryshme biznesesh dhe përbën një mundësi të mirë investimi pasi ka vizibilitet të lartë nga rruga kryesore.
Ambienti aktualisht është totalisht i investuar. Zona në të cilën ndodhet ambienti është ndër me të kerkuarat në Tiranë, pasi ofron një sërë facillitetesh.

Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected]

Tipare te zones

  • View to River