AMBIENT PËR QIRA, PRANË 21 DHJETORIT Rruga Ndre Mjeda, Tirana

Per Qira 400 €

Karakteristikat

 • ID: REA2414
 • Lloji i Prones: Office
 • Sipërfaqja:: 60 m2
 • Dhoma: 1
 • Statusi:Refurbished
 • Cmimi: 400 €
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualet: 1

Përshkrim

Jepet me qira ambient i përshtatshëm për banim apo zyra, në katin e 2-të pranë 21 Dhjetorit, me një sipërfaqe 60 m2.

Zyra organizohet në 2 ambiente pune, 1 kuzhinë dhe 1 tualet.
Ambienti është i përshtatshëm për tipologji të ndryshme biznesi.

Vendodhja gjendet në një nga zonat më të kërkuara pasi pranë saj ndodhen edhe disa institucione shtetërore e arsimore.

Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected]

Tipare te zones

 • Shopping Center
 • Fire station
 • Police
 • School

Prona të ngjashme