Zyrë me qira, tek 21 Dhjetori 21 Dhjetori, Tirana

Per Qira 750 €

Karakteristikat

  • ID: REA2653
  • Lloji i Prones: Office
  • Sipërfaqja:: 77 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi:Refurbished
  • Cmimi: 750 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 2

Përshkrim

Jepet zyrë për qira me një sipërfaqe prej 77 m2 e cila organizohet ne 3 ambjente pune dhe 2 tualete.

Zyra ka një vendodhje mjaft të favorshme, në një nga zonat më të kërkuara shumë pranë kryqëzimit të 21-Dhjetorit.
Zyra ndodhet në katin e 3-të të një godine pa ashensor, me pamje nga rruga kryesore.

Ambienti është i përshtatshëm për tipologji të ndryshme biznesi si: klinika, laborator , studio ligjore etj.

Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected]

Prona të ngjashme