APARTAMENT PËR SHITJE TE RRUGA E KAVAJES PRANE SQUARE 21 Rruga e Kavajes, Tirana

Per Shitje 155,000 €

Karakteristikat

  • ID: REA2422
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 126 m2
  • Dhoma: 3
  • Statusi:Used
  • Cmimi: 155,000 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 2

Përshkrim

Apartamenti është i organizuar në një dhomë ndenjeje me kuzhinë, 3 dhoma gjumi 2 prej te cilave me dalje ne ballkon dhe 2 tualete .

I gjithë apartamenti eshtë investuar së fundmi nga pronari me materiale mjaft cilesore si dyer druri ,parket Ac 5 14 mm ,tualete te reja me pllaka spanjolle etj.
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor .

Ndodhet në një prej zonave më të kërkuara të Tiranës .

Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected]

Prona të ngjashme