SHITET APARTAMENT 2+1+2 TEK RRUGA E KAVAJES 210000 € Rruga Kavajës, qendra Kondor, Tirana

Per Shitje 210,000 €

Karakteristikat

  • ID: REA2800
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 96 m2
  • Dhoma: 2
  • Statusi:New
  • Cmimi: 210,000 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 2

Përshkrim

Shitet apartament 2+1+2 tek rruga e Kavajës, me një sipërfaqe totale prej 96m2 dhe sipërfaqe neto 85m2.
Prona pozicionohet në katin e 7 të një rezidence të sapo-përfunduar.

Ky apartament ndodhet në një nga zonat më të preferuara për shkak te aksesueshmerise pranë Kondor Center, Tiranë.
Ka një ndërtim të cilësisë së lartë, orientim e pamje drejt perëndimit.

Ambjenti organizohet në:
-1 sallon së bashku me ambientin e gatimit.
-2 dhoma gjumi.
-2 tualete
-1 ballkon
Dhoma e ndenjes është me hapësirë të konsiderueshme bashkëngjitur me sallonin.
Të dyja dhomat e gjumit kanë një ndriçim të konsiderueshëm natyral dhe te njëra prej tyre ka dalje në ballkon.
Tualetet janë të arreduara me punime shumë luksoze.

Mos prit më gjatë por bëje tëndin këtë apartament komod me cmim tejet të arsyeshëm!!

Për më tepër informacion mund të na kontaktoni në 0684073990 ose në [email protected]

Prona të ngjashme