SHITET AMBIENT KOMERCIAL PRANË QENDRËS TEK RRUGA KAVAJËS rruga bogdanve, Tirana

Per Shitje 850,000 €

Karakteristikat

  • ID: REA2644
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 141 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi:New
  • Cmimi: 850,000 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 0

Përshkrim

Ambient komercial për shitje në Rrugën e Kavajës, shumë pranë qendrës.

Ambienti ka një sipërfaqe totale prej 300 m2 i cili organizohet si Open Space në 141 m2 sipërfaqe e brendshme dhe 159m2 sipërfaqe verande. Ambienti ndodhet në katin 0 të një godine të re e vitit 2022 me standart të lartë administrimi dhe sigurie.


Ambienti ka fasadë xhami dhe ka kapacitet që të jepet për tipologji të ndryshme biznesi si: bar-restorant, palestër, supermarket, bankë, klinika, showroome, etj.

Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected]

Prona të ngjashme