Ambient palestre per qira, tek rruga e Elbasanit Rruga Elbasanit, Tirana

Per Qira 1,500 €

Karakteristikat

  • ID: REA2434
  • Lloji i Prones: Commercial
  • Sipërfaqja:: 280 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi:New
  • Cmimi: 1,500 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 8

Përshkrim

Ambient palestre per qira, tek rruga e Elbasanit. Ambjenti ka nje nje siperfaqe prej 280m2 dhe ndodhet ne nje ndertese te re te te sapo ndertuar e cila ka sherbyer me pare si palester.
Ambjenti ka ne dispozicion dy dhoma zhveshje per personat qe bejne palester gjithashtu ka nga 4 tualete secila ne total 8 tualete ne sherbim te palestres.

Ambienti ka nje vendodhje perfekte ne nje nga zonat me me qarkulim dhe me elitare te Tiranes. Ambjenti gjithashtu ka kondicionim dhe aspirim qendror dhe nje lartesi prej 4.5 m.

Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected]

Prona të ngjashme