Ambjent biznesi për qira, në Rrugën e Elbasanit Rruga Elbasanit, Tirana

Per Qira 2,340 €

Karakteristikat

  • ID: REA2435
  • Lloji i Prones: Commercial
  • Sipërfaqja:: 195 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi:New
  • Cmimi: 2,340 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 2

Përshkrim

Ambjent biznesi për qira, në Rrugën e Elbasanit me siperfaqe 195m2 ne katin 1.

Ambjenti eshte i pershtatshem per tipologji te ndryshme biznesi si: klinika, laborator, zyra etj. Ambjenti ndodhet ne nje zone me qarkullim dhe aksesueshmeri te larte, gje e cila ofron mundesi te mire per reklamimin e biznesit tuaj.

Ambjenti eshte super i investuar me kondicionim shume te mire mural, me ndricim natyral dhe vendodhje shume te mire. Gjithashtu objekti eshte shume i mirembajtur e i mire administruar.

Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected]

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme