OKAZION! Apartament 1+1 per shitje, me pamje nga deti, tek Shkembi Kavajes , Durrës

Per Shitje 800 €

Karakteristikat

  • ID: REA2438
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 72 m2
  • Dhoma: 1
  • Statusi:Used
  • Cmimi: 800 €
  • Cmimi/m2: 800€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Shitet apartament 1+1 për vetëm 800 euro/m2, tek Shkëmbi i Kavajës

Apartamenti ka nje hapesire prej 65.4 m2 neto dhe ndodhet ne katin e 6-te te banimit. Apartamenti organizohet ne 1 dhome gjumi dhe 1 dhome ndenjeje se bashku me kendin e gatimit.
I disponueshem është gjithashtu ballkoni nga ku duket pamja e detit.

Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected]