Apartament 1+1 për shitje, ish Fusha e Aviacionit Fusha e Aviacionit, Tirana

Shitur 78,000 €

Karakteristikat

  • ID: REA2439
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 48 m2
  • Dhoma: 1
  • Statusi:Used
  • Cmimi: 78,000 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Apartament 1+1 në shitje me vendodhje në zonën e ish Fushës së Aviacionit, në një zonë mjaft të kërkuar për banim.

Apartamenti ka një sipërfaqe totale prej 48m2 dhe organizohet në 1 dhomë gjumi, 1 tualet, 1 ambient ndenje, së bashku me kuzhinën dhe 1 ballkon.
Pallati ku ndodhet apartamenti është i ri me 2 ashensorë dhe me një sistem administrimi mjaft të mirë.

Për më tepër informacion mund të na kontaktoni në 0684073990 ose mund të na kontaktoni në [email protected]

Prona të ngjashme