Apartament 2+1 për qira, pranë Ali Demit Ali Demi, Tirana

Per Qira 450 €

Karakteristikat

  • ID: REA2440
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 75 m2
  • Dhoma: 2
  • Statusi:Used
  • Cmimi: 450 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Apartamenti ndodhet në katin e 4-të të një pallati të ri me ashensor, pranë Ali Demit.

Apartamenti organizohet në 2 dhoma gjumi; korridor, 1 tualet, dhomën e ndenjes së bashku me këndin e gatimit.
Apartamenti është i mobiluar me të gjitha elektroshtepiaket dhe mobiljet e tjera të nevojshme.

Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected]

Prona të ngjashme