DYQAN PER QIRA TEK ALI DEMI , Tirana

Per Qira 300 €

Karakteristikat

  • ID: REA2710
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 33 m2
  • Dhoma: 1
  • Statusi:New
  • Cmimi: 300 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Ambienti ndodhet tek Ali Demi dhe ka një sipërfaqe prej 33 m2 me pamje nga rruga kryesore.
Ambienti jepet me qira 300 Euro/muaj .
Ndodhet ne katin 0 duke bërë të mundur të ketë një pozicion mjaft favorizues.
Mund të shfrytëzohet për tipologji të ndryshme biznesi si berberhane , per qendër estetike, dyqan rrobash etj.

Për më tepër informacion mund të na kontaktoni në 0684073990 ose mund të na kontaktoni në [email protected]

Prona të ngjashme