APARTAMENT 2+1 PËR SHITJE, TEK FUSHA E AVIACIONIT Fusha e Aviacionit, Tirana

Per Shitje 142,285 €

Karakteristikat

 • ID: REA2441
 • Lloji i Prones: Apartment
 • Sipërfaqja:: 109.45 m2
 • Dhoma: 2
 • Statusi:Under Construction
 • Cmimi: 142,285 €
 • Cmimi/m2: 1300€/ m2
 • Tualet: 2

Përshkrim

Apartamenti është i organizuar në 1 dhomë ndenjeje me kuzhinë , 2 dhoma gjumi , ballkon dhe 2 tualete .

Ndodhet ne katin e pestë të banimit të një pallati të ri në ndërtim, me ashensor dhe me standart të lartë punimesh.
Apartamenti ka orientim Lindje-Perëndim si dhe ndodhet në një prej zonave më të kërkuara të Tiranës.

Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected]

Prona të ngjashme

Per Shitje $ 80,281 €
 • m2
 • 1
 • 1
Per Shitje $ 107,720 €
 • 93.67 m2
 • 2
 • 2