Apartament për shitje 1+1, tek "Xhanfize Keko" Rruga Xhanfize Keko, Tirana

Per Shitje 78,000 €

Karakteristikat

  • ID: REA2447
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 67 m2
  • Dhoma: 1
  • Statusi:New
  • Cmimi: 78,000 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Apartament 1+1 në shitje me vendodhje në zonën e Porcelanit, në një zonë që po zhvillohet shumë për banim.

Apartamenti ka një sipërfaqe totale prej 67 m2 dhe organizohet në 1 dhomë gjumi, 1 tualet, 1 ambient ndenje, së bashku me kuzhinën dhe 1 ballkon.
Pallati ku ndodhet apartamenti është i ri me ashensorë dhe me një sistem administrimi mjaft të mirë.

Për më tepër informacion mund të na kontaktoni në 0684073990 ose mund të na kontaktoni në [email protected]

Prona të ngjashme