Zyrë me qira pranë Delijorgjit, Alpas Center Bulevardi Gjergj Fishta, Alpas Center, Tirana

Per Qira 1,000 €

Karakteristikat

  • ID: REA2457
  • Lloji i Prones: Office
  • Sipërfaqja:: 82 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi:Used
  • Cmimi: 1,000 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Zyra ka sipërfaqe 82 m2 dhe është i ndarë në 3 ambiente, si dhe 1 tualet.
Zyra ndodhet në katin e pestë pranë qendrës se biznesit Alpas e cila është një qendër biznesi me kushte të larta sigurie dhe administrim perfekt.

Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected]

Prona të ngjashme