APARTAMENT PËR SHITJE 1+1, TEK BULEVARDI I RI Bulevardi i Ri, Tirana

Per Shitje 97,240 €

Karakteristikat

  • ID: REA2458
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 75 m2
  • Dhoma: 1
  • Statusi:Under Construction
  • Cmimi: 97,240 €
  • Cmimi/m2: 1300€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Shitet apartament 1+1 tek Bulevardi i Ri.

Apartamenti eshte pjese e nje kompleksi qe po ndertohet me cilesi dhe vendodhje perfekte ne nje nga pikat strategjike te qytetit. Apartamenti eshte me siperfaqe 74.8 m2 me nje orientim dhe nje diellzim te mir. Apartameti ndodhet ne katin e 5-te te pallatit. Kompleksi eshte ne nje vendodhje qe ka aksesim ne te gjithe qytetin.

Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected]

Prona të ngjashme