APARTAMENT PËR SHITJE 1+1, TEK RRUGA E ELBASANIT Rruga e Elbasanit, Tirana

Per Shitje 138,000 €

Karakteristikat

  • ID: REA2470
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 62 m2
  • Dhoma: 1
  • Statusi:Used
  • Cmimi: 138,000 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Apartamenti 1+1, me sipërfaqe totale 62 m2 organizohet në:

-1 dhomë gjumi;
- tualet;
-dhomë ndenjeje së bashku me kuzhinën;
- koridor ;
- ballkon ;

Apartamenti është i pamobiluar e ndodhet në katin e katërt të një pallati të ri me ashensor dhe me orientim nga Jugu.
Disponon dokumentacion të rregullt.
Apartamenti ndodhet në një nga zonat më të kërkuara të Tiranës, e cila ofron të gjitha fasilitetet e nevojshme si shkolla ,kopshte, market etj .

Për më tepër informacion mund të na kontaktoni në 0684073990 ose mund të na kontaktoni në [email protected]

Prona të ngjashme