AMBIENT BIZNESI NË SHITJE, TEK DELIJORGJI Delijorgji, Tirana

Per Shitje Kontakto për cmimin

Karakteristikat

  • ID: REA2499
  • Lloji i Prones: Office
  • Sipërfaqja:: 355 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi:Used
  • Cmimi: Kontakto për cmimin
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 2

Përshkrim

Shitet super ambient me një sipërfaqe bruto 355 m2 pranë Delijorgjit.

Ambienti ndodhet në katin 1 teknik, dhe ka akses nga 2 dalje me shkallë. Ambienti është i organizuar në "Open Space" dhe mund të përshtatet mjaft mirë për tipologji të ndryshme biznesi si klinika private, zyra, palestër, etj.

Ambienti ndodhet në një nga zonat më të frekuentuara në Tiranë dhe mjaft të kërkuara, gjë që ofron një mundësi shumë të mirë për investim.

Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected]

Prona të ngjashme