Zyrë në shitje tek Delijorgji Delijorgji, Tirana

Per Shitje 2,600 €

Karakteristikat

  • ID: REA2631
  • Lloji i Prones: Office
  • Sipërfaqja:: 583 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi:New
  • Cmimi: 2,600 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 4

Përshkrim

Zyra ka një sipërfaqe totale prej 583 m2 dhe ndodhet në katin e 2-të të një godine prestigjioze dhe cilësore të 2023.
Zyra aktualisht është e sapo përfunduar dhe e projektuar në formatin "Open Space".

Zyra ndodhet në një nga vendodhjet më perfekte të Tiranës, një vend ideal për të pasur zyrën tuaj pasi vendodhja e saj mundëson të gjitha shërbimet pranë dhe lehtësisht të aksesuseshme.

Për më tepër informacion mund të na kontaktoni në 0684073990 ose mund të na kontaktoni në [email protected]

Prona të ngjashme