AMBIENT BIZNESI PËR QIRA, PRANË ISH-UET Ish Parku i Autobuzave, Tirana

Per Qira 1,000 €

Karakteristikat

  • ID: REA2500
  • Lloji i Prones: Office
  • Sipërfaqja:: 80 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi:Used
  • Cmimi: 1,000 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Ambient Komercial me një sipërfaqe totale prej 80m2 Bruto, dhe 75 m2 Neto i cili ndodhet në katin e 1-rë, buzë rruge me hyrje të veçantë nga pjesa pjesa tjetër e pallatit.

Ambienti mund të përshtatet për tipologji të ndryshme biznesi si klinika private, zyra, laboratore etj., pasi është e lartë 4.5 m2 dhe ka 50 m2 fasadë xhami.

Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected]