APARTAMENT 2+1 NË SHITJE, PRANË 21 DHJETORIT RRUGA E KAVAJES, Tirana

Per Shitje 108,000 €

Karakteristikat

  • ID: REA2515
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 60 m2
  • Dhoma: 2
  • Statusi:Used
  • Cmimi: 108,000 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Shitet apartament 2+1 pranë 21 Dhjetorit , me një sipërfaqe totale prej 60 m2.

Apartamenti ka një planimetri të rregullt dhe organizohet në:

-1 Dhomë ndenje së bashku me këndin e gatimit;
-2 Dhoma gjumi,
-1Ballkon i mbyllur.
-1 Tualet;

Ndodhet në katin e 3-të të një pallati ekzistues me orientim Jug- Perendim që e bën të ketë ndricim e ajrim natyral.
Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.

Apartamenti ndodhet në një nga zonat më të kërkuara në kryeqytet, për aksesueshmërinë që të ofron me arterie kryesore të Tiranës si dhe për standartin e lartë të jetesës që kjo zonë ofron.

Për më tepër informacion mund të na kontaktoni në 0684073990 ose mund të na kontaktoni në [email protected]

Prona të ngjashme