APARTAMENT 2+1 NË SHITJE, PRANË SQ 21 SHEFQET MUSARAJ, Tirana

Per Shitje 190,000 €

Karakteristikat

  • ID: REA2513
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 100 m2
  • Dhoma: 2
  • Statusi:New
  • Cmimi: 190,000 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 2

Përshkrim

Shitet apartament 2+1 pranë 21 , me një sipërfaqe totale prej 100 m2.

Apartamenti ka një planimetri të rregullt dhe organizohet në:

-1 Dhomë ndenje së bashku me këndin e gatimit;
-2 Dhoma gjumi,
-1 Koridor shperndarës,
-2 Tualete;
-1 Ballkon i mbyllur;

Apartamenti ndodhet në një nga komplekset më të kërkuara në kryeqytet, për aksesueshmërinë që të ofron me arterie kryesore të Tiranës si dhe për standartin e lartë të jetesës që kjo zonë ofron.

Për më tepër informacion mund të na kontaktoni në 0684073990 ose mund të na kontaktoni në [email protected]

Prona të ngjashme