TOKË PËR SHITJE 12500 m2, NË ORIKUM Orikum, Orikum

Per Shitje 25 €

Karakteristikat

  • ID: REA2516
  • Lloji i Prones: Land
  • Sipërfaqja:: 12500 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi:New
  • Cmimi: 25 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 0

Përshkrim

Jepet për shitje tokë në Orikum, me një sipërfaqe prej 12500 m2.

Toka ka një vendodhje perfekte shumë pranë detit, dhe mund të përdoret mjaft mirë për agroturizëm.
Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor dhe vjen me çmimin për 25 euro/m2.

Për më shumë informacion kontaktoni në nr: 0684073990 ose në email: [email protected]

Tipare te zones

  • View to Sea