Ambjent per zyra ne zonen e bllokut. rruga "Ismail Qemali" Bllok, Tirana

Dhene me qira 1,000 €

Karakteristikat

  • ID: REA2522
  • Lloji i Prones: Office
  • Sipërfaqja:: 130 m2
  • Dhoma: 2
  • Statusi:Used
  • Cmimi: 1,000 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 2

Përshkrim

Ambjent per zyra ne zonen e bllokut. Ambjenti ka nje siperfaqe 130m2 ndodhet ne katin e 4 te nje pallati me ashensor.

Zyra ndahet ne 3 ambjente pune me sistem kondicnimi, dy tualete dhe nje ballkon.
Zyra ka nje vendodhje perfekte ne nje nga zonat me te kerkuara te kryeqytetit.

Për më tepër informacion mund të na kontaktoni në 0684073990 ose mund të na kontaktoni në [email protected]

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme