Ambient Komercial per qira ,prane Harry Fultz Kompleksi Panorama, Tirana

Per Qira 800 €

Karakteristikat

  • ID: REA2527
  • Lloji i Prones: Commercial
  • Sipërfaqja:: 63 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi:New
  • Cmimi: 800 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Ambienti jepet për qira, dhe ka një sipërfaqe të brendshme prej 62.6 m2.

Ambienti është i organizuar si ambient "Open Space" me një tualet.

Është i pozicionuar në katin zero,vendodhja e ambientit është mjaft i favorshëm , shumë pranë qendrës së Tiranës.

Ambienti mund të jepet për tipologji të ndryshme biznesi.

Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected]