Super vile luksoze për qira tek Rezidenca Mandarin Drive TEG, Tirana

Per Qira 5,000 €

Karakteristikat

  • ID: REA2532
  • Lloji i Prones: Villa
  • Sipërfaqja:: 750 m2
  • Dhoma: 3
  • Statusi:New
  • Cmimi: 5,000 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 4

Përshkrim

Vile super luksoze per qira tek rezidenca Mandarin Drive.

Vila ka nje siperfaqe te brendshme 450 m2 dhe siperfaqe oborri 300 m2, ne te cilen mund te ndertohet edhe nje pishine. Ajo ndahet ne 3 kate me karakteristikat si me poshte:

Kati -1 ne nje siperfaqe 150 m2, i cili organizohet ne 4 poste parkimi te mbyllura me qepen; lavanderi; depo; kantine vere; fshese korenti qendrore; sistemi i filtrimit te ujit per gjithe vilen;
Kati 0 ne nje siperfaqe 150m2, organizohet ne 1 ambient pritje me oxhak, se bashku me kuzhinen; barin e pijeve; 1 tualet; aksesim direkt ne nje oborr shume te bukur me dy dalje nga holli ne oborr.
Kati 1 organizohet nje siperfaqe 150 m2 me 3 dhoma gjumi dhe 3 tualete, ku ne dhomen matrimoniale gjendet xhakuzi dhe garderoba brenda ne dhome.

Vila eshte nje "Smart-Home" super e investuar me nje sistem audio dhe sistem anti zjarr, sistem kontrolli i ndricimit dhe i perdeve; kondicionim me wifi. Gjithashtu dhe mobilimi i viles eshte i kryer i gjithi me porosi nga jashte me cilesine me te mire ne treg.

Pozicionimi i viles, ndodhet ne nje nga rezidencat me te mira, shume prane TEG-ut.

Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected]

Prona të ngjashme