SHITET APARTAMENT 1+1 ,TEK CASA ITALIA Casa Italia, Tirana

Per Shitje 64,900 €

Karakteristikat

  • ID: REA2536
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 59 m2
  • Dhoma: 1
  • Statusi:New
  • Cmimi: 64,900 €
  • Cmimi/m2: 1100€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Shitet apartament 1+1 tek Casa Italia.

Apartamenti eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 tualet, 1 dhome ndenje se bashku me kuzhinen, dhe 1 ballkon. Apartamenti ka nje siperfaqe bruto 59.4 m2 dhe siperfaqe neto 50.4m2.
Apartamenti eshte pjese e nje kompleksi super te ndertuar me cilesi maksimale

Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected]