JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1, TEK RRUGA E ELBASANIT Rruga e Elbasanit, Tirana

Per Qira 1,900 €

Karakteristikat

 • ID: REA2539
 • Lloji i Prones: Apartment
 • Sipërfaqja:: 160 m2
 • Dhoma: 2
 • Statusi:New
 • Cmimi: 1,900 €
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualet: 2

Përshkrim

Apartamenti ndodhet në katin e 6-të me një sipërfaqe totale prej 160.25 m2, dhe organizohet në:

-2 dhoma gjumi,
-2 tualete,
-1 Ballkon,
-1 garderobë në dhomë matrimoniale;
-1 dhomë ndjenje së bashku me kuzhinën;

Apartamenti ndodhet në një nga zonat më luksoze dhe ndë më të kërkuarat të Tiranës, me pamje nga Liqeni Artificial. Apartamenti jepet totalisht i mobiluar me mobilje dhe pajisje të reja.

*Në çmim përfshihet dhe 1 post parkimi në godinë.

Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në : 0684073990 ose në email: [email protected]

Tipare te zones

 • City Center
 • Shopping Center
 • View to Lake

Prona të ngjashme