SHITET APARTAMENT 2+1+2 TEK PORCELANI Prane TV Klan, Tirana

Per Shitje 1,300 €

Karakteristikat

  • ID: REA2549
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 110 m2
  • Dhoma: 2
  • Statusi:New
  • Cmimi: 1,300 €
  • Cmimi/m2: 1300€/ m2
  • Tualet: 2

Përshkrim

Shitet apartament 2+1+2 tek Porcelani prane TV Klan .

Apartamenti ka nje siperfaqe 110.27m2, qe ndodhet ne katin e 6-te, dhe eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi, dy tualete, nje ambient ndjenje dhe kuzhine se bashku.
Gjithashtu apartamenti ka dhe 2 ballkone.

Apartamenti eshte pjese e nje super kompleksi te ri ne ndertim e siper, me nje cilesi dhe pozicionim shume te mire, prane ka nje lulishte publike, shkolla, qendra argetimi, markete, etj., cdo gje qe i duhet nje familje per nje jetese sa me komode.

Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected]

Prona të ngjashme