Ambient biznesi për qira në zonën e bllokut. Bulevardi Bajram Curri, Tirana

Dhene me qira 600 €

Karakteristikat

  • ID: REA2556
  • Lloji i Prones: Office
  • Sipërfaqja:: 64 m2
  • Dhoma: 2
  • Statusi:Used
  • Cmimi: 600 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Jepet me qira ambient biznesi për qira tek blloku.

Ambienti ka një sipërfaqe prej 64 m2 dhe ndodhet në katin e 1-rë të banimit të një godine me pamje nga rruga kryesore.

Ambienti organizohet në 3 ambiente pune funksionale, si dhe 1 tualet.

Ambienti është i pështatshëm për tipologji të ndryshme biznesi, kryesisht për zyra, klinika dentare, apo estetike, etj.

Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected]

Prona të ngjashme