TOKË PËR SHITJE 5200 M2, NË RINAS Rinas, Tirana

Per Shitje 80 €

Karakteristikat

  • ID: REA2574
  • Lloji i Prones: Land
  • Sipërfaqja:: 5200 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi:New
  • Cmimi: 80 €
  • Cmimi/m2: 70€/ m2
  • Tualet: 0

Përshkrim

Jepet për shitje tokë buze rruge, në Rinas, me një sipërfaqe prej 5200m2.

Toka ka një vendodhje perfekte shumë pranë Tiranës dhe shumë pranë aeroportit "Nënë Tereza", në një zonë ideale për zhvillimin e tipologjive të ndryshme biznesi.
Prona disponon dokumentacion të rregullt hipotekor dhe vjen me çmimin për 70 euro/m2.

Toka është me njollë të kuqe, me koeficient të lartë ndërtimi 1.5, ku mund të ndërtohen rreth 7800 m2 mbi tokë, deri në 5 kate.

Për më shumë informacion kontaktoni në nr: 0684073990 ose në email: [email protected]

Prona të ngjashme